OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Římskokatolická farnost Bánov

Milý Jiří Kupko,

Zdraví Vás Vaše sponzorované dítě. Jak se máte? Já se mám dobře a cítím se tady bezpečně. Doufám, že vy také. Myslím na Vás denně ve svých modlitbách, aby Bůh požehnal a dopřál zdraví Vám i Vaší rodině. Vzpomeňte také na mě ve svých modlitbách.

Přeji Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020. Modlím se, aby Vás nově narozené Děťátko zahrnulo štěstím, zdravím a mírem. Díky Vám můžu studovat, tak Vám děkuji za podporu.

Co se týče mé rodiny, všichni jsou zdraví, díky Bohu. Jsou moc rádi, že mě podporujete na studiích. Mí rodiče Vám jsou velmi vděčni. Také já Vám moc děkuji za lásku a podporu.

Zkoušky jsem zvládl s dobrými známkami (75 %). Teď jsem nastoupil na Fakultu Vědy a umění (B.COM, 1. stupeň). Prosím modlete se, abych studoval dobře a získal dobrý průměr i u těchto zkoušek.

Na této škole mám nové kamarády a učitele. Učím se novým věcem. Rád bych získal manažerský titul M.B.A. (Master of Business). Abych ho mohl získat, musím nejprve dokončit B.COM s dobrým prospěchem. Prosím, modlete se za to, abych dobře studoval. Nemůžu na Vás celý svůj život zapomenout, protože jste do Vy, kdo mě ve všem podporujete a jsem Vám za to moc vděčný. Modlím se za Vás a celou Vaši rodinu, tak, abyste byli šťastní a zdraví. Děkuji za vše, také za Vaši laskavost. Mějte se krásně.

Ještě jednou Vám přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020.

S pozdravem

M. Vineeth Kumar

Hasičům.CZ - sponzor stránek