OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Římskokatolická farnost Bánov

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti

"Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho; služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj"

sv.Maxmilián Maria Kolbe

Velké poděkování všem dárcům! Ve sbírce v neděli 4. 7. 2021 a na darech jste věnovali na pomoc postiženým tornádem na jižní Moravě celkem 137.000 Kč. 

Od pondělí 26. dubna vstoupilo v platnost Mimořádné opatření vlády, které jako „podmínky pro výkon práva pokojně se shromažďovat podle zákona č. 84/1990 Sb.“ stanoví: „každý účastník je povinen mít ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa) … koná-li se shromáždění ve vnitřních prostorech staveb, jeho účastníci musí dodržovat, s výjimkou členů domácnosti, rozestupy alespoň 2 metry a před vstupem do vnitřního prostoru si dezinfikují ruce." Tj. není omezen počet účastníků bohoslužby za předpokladu rozestupů a končí zákaz zpěvu při bohoslužbách.


POUŤ SUCHÁ LOZ - TETÍN 2021

V letošním roce si připomínáme 1100 let od úmrtí sv. Ludmily. V této souvislosti mne velmi lákala pouť na Tetín, kde sv. Ludmila zemřela. Protože ale žijeme v době „covidové“, asi to letos nebude možné. Přesto bych vás rád pozval na jakési „virtuální společné putování“ ze Suché Loze až na Tetín ve středních Čechách. Probíhalo by od 1. dubna 2021 (Zelený čtvrtek) do 11.

Chci se dozvědět víc

Obrázek2.jpg


mseonline.jpg


OHLÁŠKY

BOHOSLUŽBY

LEKTOŘI

KALENDÁŘ AKCÍ

SPONZOR STRÁNEK a ŽIVÝCH PŘENOSŮ FARNOSTI BÁNOV

sponzor stránek