OK

Římskokatolická farnost Bánov

Vítáme Vás na stránkách naší farnosti

"Nauč se vidět Pána Ježíše v bližních a přijmi od nich všechno jako dané od Něho; služ jim jako Pánu Ježíši a budeš zažívat pokoj"

sv.Maxmilián Maria Kolbe

Bohoslužby v kostelích v Bánově a v Suché Lozi a v kapli v Bystřici pod Lopeníkem byly obnoveny od pondělí 27. dubna 2020. Od pondělí 11. května se jich může účastnit až 100 osob. Při vstupu je potřeba si desinfikovat ruce, dodržovat rozestupy a používot roušky. Sv. přijímání se doporučuje přijímat na ruku. Až do úplného zrušení všech omezení platí dispens pro věřící od fyzické účasti na nedělní bohoslužbě. Bohoslužby je možno sledovat v naší farnosti od soboty 28. března 2020 - KAMERA.

OHLÁŠKY

BOHOSLUŽBY